Pokoje & Apartamenty

OTWÓRZ OKNO I ROZKOSZUJ SIĘ WIDOKIEM MORZA NA HORYZONCIE

Nasz ośrodek spa nad morzem oddaje do Państwa dyspozycji 24 pokoje i apartamenty w naszych czterech willach położonych nad samym morzem, blisko plaży. W naszej ofercie przygotowaliśmy aż dziewięć rodzajów apartamentów w większości z widokiem na piękne Morze Bałtyckie lub na zieleń otaczającego ogrodu. Wszystkie apartamenty zostały komfortowo urządzone i wyposażone. Dla rodzin z dziećmi polecamy apartamenty rodzinne, które zapewniają maksymalny komfort podczas dłuższego urlopu i weekendu nad morzem. Śródziemnomorskie kolory, przestrzeń i zamiłowanie do detali charakteryzują nasze wszystkie pokoje.

Apartamenty z widokiem na morze są dla wielu turystów możliwością połączenia wypoczynku w atrakcyjnym kurorcie z zadbaniem o prywatność, co ułatwiają apartamenty o zróżnicowanej wielkości oraz bardzo wysokim standardzie.

Weekend nad morzem czy krótkie wakacje

Choć do niedawna apartamenty z widokiem na morze wykorzystywane były głównie przez osoby, wybierające weekend nad morzem jako formę szybkiego odpoczynku w Pobierowie, to same apartamenty wykorzystywane są również przez rodziny z dziećmi czy nawet przez biznesmenów, którzy nie zawsze dobrze się czują w wieloosobowych hotelach. Przyjazna atmosfera, która jednocześnie zapewnia swoistą intymność, to główny powód, dla którego apartamenty z widokiem na morze cieszą się dużą popularnością. Nawet weekend nad morzem będzie zapamiętany na długo, gdy wypoczywających w apartamentach Wy&SPA będą budzić pierwsze promienie słońca, a w ciągu dnia szum morskich fal będzie delikatnie otulał wszystkie zmysły.

Weekend nad morzem i coś dla ciała

Wybierając apartamenty z widokiem na morze w Pobierowie Goście Wy&SPA mają oddaną do dyspozycji hotelową restaurację, w której smaki kuchni tajskiej przeplatają się z daniami kuchni europejskiej oraz lokalnymi przysmakami. Hotelowy bar jest z kolei idealnym rozwiązaniem dla miłośników dobrej zabawy. Weekend nad morzem można również wykorzystać jako czas do zadbania o swoje ciało. Zabiegi relaksacyjne oraz pielęgnacyjne, jakie są dostępne w hotelowym SPA nad morzem, warto uzupełnić o masaże, dzięki którym stres z całego tygodnia szybko odejdzie w zapomnienie. Apartamenty z widokiem na morze zapewniają wszystko, czego potrzebują Goście przyjeżdżający do Pobierowa na krótki czy dłuższy wypoczynek.

Bez względu na to, czy szukacie Państwo miejsca na rodzinne wakacje nad morzem, romantyczny wypoczynek we dwoje, weekend nad morzem czy też spotkanie firmowe z dala od miejskiego zgiełku, w ciszy, spokoju i otaczającej zieleni nasz kameralny obiekt o charakterze „boutique hotel” zapewni odpowiednie warunki do odpoczynku. Zapraszamy do zapoznania się z opisem i zdjęciami poszczególnych rodzajów apartamentów… a jeszcze bardziej zachęcamy do odwiedzania naszego ośrodka Spa w Pobierowie i przekonania się na własne oczy i własnej skórze… że naprawdę warto!