Spa & wellness

WYJĄTKOWE DOZNANIA … CHWILE O JAKICH MARZYSZ … REZULTATY … JAKICH SIĘ NIE SPODZIEWASZ

Odnowa biologiczna Le Spa w naszym kameralnym spa nad morzem opiera się  na ekskluzywnych produktach francuskiej firmy kosmetycznej Thalgo, produkowanych na bazie morskich ekstraktów. Oferta zabiegów i masaży zapewni maksymalną regenerację ciała, umysłu i ducha, a hydromasaże i terapie aromatyczne wydobędą naturalne piękno. U nas nabiorą Państwo sił, aby móc stawić czoła nowym wyzwaniom w życiu codziennym.

Nasze zabiegi zadbają o Państwa kondycję i samopoczucie podczas każdego pobytu, bez względu na to, czy będzie to krótki weekend nad morzem, rodzinne wakacje w spa nad morzem, czy też typowy pobyt z pakietem spa. Pomieszczenia odnowy biologicznej urządzone zostały z dużym zamiłowaniem. Łagodne dźwięki muzyki, zapach olejków i ziół, przyjemne, przyćmione światło wprowadzą Państwa w stan odprężenia. Pomożemy zapomnieć o codzienności i zatroszczymy się o maksymalny relaks i niezapomniane przeżycia. To właśnie jest wellness spa nad morzem – Wy & Spa – Pobierowo.

Odnowa biologiczna spa czynna jest codziennie od godziny 11.00 do godziny 20.00  dla Gości naszego ośrodka oraz Gości z zewnątrz.