Restauracja

WYJĄTKOWA KUCHNIA Z WIDOKIEM NA MORZE

Nasza restauracja z widokiem na morze to idealne miejsce w Pobierowie na wymarzoną kolację dla dwojga, lunch biznesowy czy tez spotkanie rodzinne.  Miejsce niecodzienne – tak rzadko spotykane w Pobierowie, z dala od zgiełku nadmorskiego miasteczka, spokojne, wyciszone, z przepyszną kuchnią oferującą zarówno tradycyjne dania polskie jak i potrawy kuchni orientalnej i tajskiej.

Restauracja Wy&Spa to nie tylko wyjątkowa oraz niezapomniana kuchnia, to miejsce w którym oderwą się Państwo od codzienności. Doskonałe wina i orzeźwiające koktajle są idealnym uzupełnieniem bogatego menu.  Czarujący wystrój wnętrza, ciepło kominka oraz niezapomniany widok na morze sprawiają, że nasza restauracja jest również miejscem, gdzie mogą się Państwo odprężyć. Otwarty latem taras pozwala na rozkoszowanie się zarówno wyrafinowanymi potrawami jak i widokiem szumiącego morza.
Nasza restauracja nagrodzona została dyplomem przez Newsweek Polska za najlepszy lokal, kuchnię, wystrój oraz serwis.

W okresie od wiosny do jesieni nasza restauracja dysponuje otwartym tarasem z widokiem na morze, na którym zwierzęta są mile widziane. Z uwagi na komfort i bezpieczeństwo wszystkich Gości, przebywanie zwierząt w restauracji nie jest akceptowane. Chętnie służymy Państwa pupilom miską wody serwowaną na tarasie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą restauracji Seaside na naszej stronie internetowej https://seaside.com.pl/